Сучасна Енциклопедія Справжньої Леді. Ді Кугай
пудру слід на тильній стороні долоні. Ефект від нанесення повинен бути невидимим, напівпрозорим. Ідеальна пудра тільки закріплює макіяж, залишаючись при цьому непомітною. Важливо, щоб в ній не було компонентів, які шкіра може сприйняти як подразники. Тобто ніяких масел, воску і ароматів.
Позитивним моментом буде вміст речовин, здатних загоювати і заспокоювати шкіру. Для жирної шкіри підійде мінеральна пудра, для сухої – м'яка крем-пудра. На упаковці шукай такі позначки: «для чутливої шкіри», «некомедогенно», «не викликає алергії», нехай продавець-консультант допоможе вибрати тобі найоптимальніший варіант. Звичайно-ж читай склад: важливо, щоб серед інгредієнтів не було потенційних подразників. Обов'язково протестуй обраний засіб на обличчі (вибери ділянку по нижньому контуру обличчя, ближче до шиї). По-перше ти не повинна відчувати дискомфорт. По-друге, засіб повинен буквально зливатися з шкірою твого обличчя і покращувати її вигляд. Якщо ці вимоги виконуються, значить, пудра тобі підходить на 100%.
РУМЯНА
Вибираючи рум'яна, потрібно враховувати те, як ти будеш їх наносити в житті: на тональну основу або на чисту шкіру, адже ефект і відтінок при цьому будуть відрізнятися. Головне завдання рум'ян – надати обличчю свіжий вигляд і виділити вилиці. Відтінок рум'ян слід підбирати за кольором шкіри: світлій шкірі підійдуть ніжно-рожеві тони, смаглявим – сливові, золотисті та рожеві. Влітку, коли на обличчі з'являється загар, варто вибирати темно-рожеві відтінки рум'ян.
Бронзер
Бронзер останнім часом став дуже популярним продуктом. Він уже встиг поселитися в косметичці багатьох дівчат в якості засобу must have, тому що це унікальний засіб творить чудеса і сучасна дівчина вміє ним вміло користуватися.
Бронзер – це косметичний засіб, який призначений для моделювання обличчя, а також наданню шкірі злегка засмаглого відтінку. З його допомогою можна виділити вилиці, звузити ніс і підкоригувати інші недоліки. Бронзер може випускатися у вигляді пудри (компактної і розсипчастої), сухих і кремових рум'ян, а також у вигляді крему або у стіках (в форматі стікових тональних кремів). Буває матовим і з перламутровими мікрочастинками.
Перед покупкою завжди тестуй бронзер при денному освітленні. У дзеркалі ти повинна побачити живе, природне обличчя. Принцип вибору кольору – простий. Якщо у тебе світла шкіра – вибирай зі світлої гами бронзеров, якщо темна – підбери більш темний відтінок. Пам'ятай, що багато бронзерів при нанесенні стають рудими. Це мало кому йде. Тому завжди перевіряй колір на собі.
Хайлайтер
Хайлайтер краще вибирати з дуже дрібними блискавками, які будуть надавати легке сяйво твоїй шкірі, великі ж перетворюють макіяж в театральний грим… Але, так як ти дуже свіжа, молода дівчина – цей продукт, як і бронзер, тобі не знадобляться, бо твоя шкіра і так випромінює природне сяйво сама по собі. Але, все-таки, якщо ти вирішила дізнаватися всі тонкощі мистецтва макіяжу і використовувати хайлайтер на урочистих заходах і допомагати старшим подругам і