Powershift. Przeobraź dowolną sytuację, sfinalizuj dowolną transakcję i osiągnij dowolny cel. Daymond John

Powershift. Przeobraź dowolną sytuację, sfinalizuj dowolną transakcję i osiągnij dowolny cel

Год выпуска: 0

Автор произведения: Daymond John

Серия:

Жанр: О бизнесе популярно

Издательство: OSDW Azymut

isbn: 978-83-283-7480-5

Краткое описание:

Powershift. Przeobraź dowolną sytuację, sfinalizuj dowolną transakcję i osiągnij dowolny cel


Nie ma znaczenia, czy chodzi o rozwijanie biznesu lub wykorzystanie swojego doświadczenia i znajomości, żeby zapewnić sobie ważny awans, czy o przekonanie krnąbrnego dziecka, by wreszcie poszło spać. Każda z tych sytuacji może zakończyć się niepowodzeniem. Najczęściej wynika ono z akceptacji tego, co akurat się przydarza. Zamiast wykorzystać potencjał zdarzeń, ludzie szukają wymówek: gdzieś utknęli, ktoś ich wykorzystał albo zostali pominięci. Tymczasem wrodzoną cechą naszego gatunku, która niegdyś umożliwiła nam przetrwanie, jest zdolność do osiągania celu.


W książce opisano koncepcję powershiftu – mechanizmu przenoszenia mocy prowadzącego do nieuchronnego sukcesu. Dowiesz się, jak zastosować tę niezwykłą metodę, aby poradzić sobie z każdym wyzwaniem i przejąć panowanie nad swoim życiem. Przekonasz się, że dzięki umiejętności przenoszenia siły – z innych ludzi na siebie, z siebie na innych, z jednej dziedziny na drugą – można skutecznie doprowadzić do transformacji. Z kolei te przemiany mogą napędzać rozwój osobisty i zawodowy, pozwolić na rozwinięcie własnego biznesu czy też pomóc w osiągnięciu celu, który bez tego na zawsze pozostałby w sferze marzeń!


Dzięki tej książce nauczysz się wykorzystywać:

 swój wpływ: zaczniesz robić wrażenie i poprawiać swoją reputację  umiejętności negocjacyjne: wykształcisz technikę odnoszenia obustronnych zwycięstw  relacje międzyludzkie: zadbasz o więzi, rozwiniesz je i utrwalisz
Nie ma żadnych ograniczeń. Istnieją tylko okresy stagnacji


Bruce Lee