Чемні дівчатка потрапляють у Рай, погані – куди забажають. Уте Эрхардт
жінки, які ставлять у професії чіткі цілі та з ентузіазмом виконують завдання, активні й на дозвіллі. Вони використовують свої сили, щоб допомогти іншим, а їхня самовпевненість дає їм змогу попросити друзів та колег про підтримку та дружнє плече. Вони скидають у вільний час тягар, насолоджуються відпусткою та спілкуванням із друзями.
Ларісса вибралася з мисленнєвої пастки про самотніх владних людей. Вона енергійно досягає професійних цілей, не побоюючись самоти. Їй подобається вирішувати самостійно й давати іншим чіткі розпорядження. Їй не заважає, коли хтось буває виснаженим, невдоволено нарікає чи показує свою неприязнь через те, що її вимоги не надто приємні. Вона знавець своєї справи. Ця жінка демонструє достатню професійну твердість та мотивує своїх співробітників з відчуттям такту. Ларісса – директорка підприємства фармакологічної промисловості, одружена, виховує двох дітей віком сім та чотири роки. Їй часто закидають, що вона не справжня жінка. Їй нібито бракує всього того, що повинна мати турботлива дружина та добра мати. В обід на столі не стоїть тепла їжа для дівчаток, а після обіду їм доводиться забавляти себе самотужки. Їхня мати навіть із домашніми завданнями не допомагає. Лихі язики одразу ж запитують, для чого їй узагалі діти, якщо вона ними не займається. До того ж відсутня й умовно важлива «розмова матері з доньками» після школи та дитячого садка. А ввечері, коли такий самий професійно зайнятий чоловік повертається додому, на нього чекає порожня квартира або двоє дітей, які одразу ж кидаються на свого батька. Сором і ганьба такій жінці! Та Ларісса не дає себе вибити з колії. Вона була готова до таких негативних кліше, бо підозрювала, що її атакуватимуть. Однак підтримку знайшла в подруг та колег. Ларісса дуже ретельно стежить за взаєминами в сім’ї і впевнена в тому, що робить. Час на ігри та розваги з дітьми всім приносить багато втіхи, а професійна зайнятість лише збагачує стосунки з чоловіком, який пишається успіхами дружини.
Ларісса знає, що багато людей дивляться на неї скептично, але за плечима завжди будуть чоловік та діти. Тільки подеколи й вона сама втрачає впевненість: коли хтось із дітей хворіє або коли старша дочка боялася ходити до школи. У такі миті вона спілкується з чоловіком та дітьми, шукає підтримки в тих людей, чия думка для неї справді важлива.
Клієнти й колеги, чоловіки та жінки намагаються за кожної нагоди збити її з пантелику, закидаючи їй байдужість до сім’ї. Іноді це справді зачіпає, однак незабаром упевненість повертається. Якщо жінка не в гуморі та впадає у відчай, то телефонує чоловікові чи подрузі, які завжди допомагають знову підняти голову. І для могутніх жінок-воїнів підтримка друзів важлива. Незважаючи на такі винятки, прагнення до влади для багатьох жінок все одно залишається вічним табу. Навіть «нова жінка» може тільки трішки бути владолюбною. Вона має показувати результати, але хапати зірки з неба не варто, бо одразу ж постане загроза �