Üleannetus sobib talle. Triloogia II raamat. Kasey Michaels

Üleannetus sobib talle. Triloogia II raamat - Kasey Michaels


Скачать книгу

      

      Originaali tiitel:

      Kasey Michaels

      Mischief Becomes Her

      2008

      Kõik selle raamatu kopeerimise ja igal moel levitamise õigused kuuluvad Harlequin Books S.A.-le. See raamat on välja antud kokkuleppel Harlequin Books S.A.-ga.

      Kaanekujundus koos fotodega pärineb Harlequin Books S.A.-lt ja kõik selle levitamise õigused on seadusega kaitstud.

      See teos on väljamõeldis. Selles esinevad nimed, tegelaskujud, paigad ja sündmused on kas autori kujutluse vili või väljamõeldis. Mis tahes sarnasus tegelike elus või surnud isikute, äriettevõtete, sündmuste või paikadega on täiesti juhuslik.

      Toimetanud Anu Rooseniit

      © 2008 by Kathryn Seidick

      Trükiväljaanne © 2009 Kirjastus ERSEN

      Elektrooniline väljaanne (PDF) © 2009 Kirjastus ERSEN

      Elektrooniline väljaanne (ePub) © 2020 Kirjastus ERSEN

      Sellel raamatul olevad kaubamärgid kuuluvad firmale Harlequin Enterprises Limited või selle tütarfirmadele ja teised firmad kasutavad neid litsentsi alusel.

      Raamatu nr 10166

      ISBN (PDF) 978-9949-456-59-8

      ISBN (ePub) 978-9949-84-752-5

       Kirjastuse ERSEN kõiki e-raamatuid võite osta interneti-poest aadressil www.ersen.ee

      Armas lugeja!

      Kui oled pere pesamuna, issi Väike Printsess, võid üles kasvada, pidades teatud asju enesestmõistetavaks. Jessica Sunshine oli muu hulgas veendunud, et isa ei tee kunagi midagi valesti. Muidugi leinasid ka Jessica vanemad õed Jolie ja Jade ootamatult surnud isa, kuid Jessica oli täiesti murtud. Lapsepõlve illusioonid purunesid julmalt, kui Jessica kuulis, et Teddy Sunshine polnud lihtsalt surnud, vaid lisaks süüdistati teda ka enesetapu eel Philadelphia linnapeakandidaadi abikaasa tapmises.

      Jessica, kes töötab kaabeltelekanalis uudistereporterina, asub koos õdedega tõde välja selgitama – see, mida maailm Teddy Sunshine’ist arvab, ei saa ometi õige olla. Asudes ristiretkele vanade ja uute roimade lahendamisel, värbab Jessica appi politseiuurija Matt Denby, kahtlemata hetkekski isa süütuses.

      Sellele, mida Jolie Sunshine sai teada romaanis „Üleannetus”, annab Jessica lisa raamatus „Üleannetus sobib talle”. See omakorda sillutab teed Jade Sunshine’ile, kellel tuleb panna romaanis „Ööpäevaringne üleannetus” kokku viimased uurimiskillud. Alles siis saavad nad sõita järgmises raamatus Inglismaale, et aidata oma armastatud meestel avastada Romney Marshi Becketite viimane saladus – hindamatu, kuid neetud Keisrinna-nimeline teemant.

      Kuid nüüd seadke end mugavamalt sisse ja elage kaasa Jessica Sunshine’ile, kes viib kuritegude lahendamise täiesti uuele tasemele, olles valmis igaks ulakuseks, rikkudes kõiki reegleid ning otsides uusi jahmatavaid kilde keerulisest mõistatusest, mis ümbritseb Teddy surma.

      Kuna Jessica on issi Väike Printsess, on ta sihikindel, ning kellelgi ei maksa talle ette jääda! Kuulsid, Matt?

      Head lugemist!

      Kasey Michaels

      Kathy Fryle ja Joann Gartnerile

      Tänan, et perekond sai tänu teile söödetud!

      Esimene peatükk

      „Jess? Pea püsti, tibu! Sa oled eetris viie...” Kevin Mulhally tõstis parema käe sõrmed ja luges ülejäänud sekundid vaikides. Neli, kolm, kaks, üks...

      Kui produtsent sõrmega osutas, ootas Jessica Sunshine, professionaalne kivinägu paigas, veel sekundi murdosa ning naeratas siis kaamerasse nagu rõõmustaks oma kaabel-TV publikut nähes kogu südamest.

      „Ja tere tulemast tagasi,” sõnas Jessica ladusalt ja lükkas blondi juuksekihara kõrva taha. „Tänaõhtune Sunshine Raporti otselõik on pühendatud ajakirjaniku isiklikule tragöödiale – minu isa, endise uurija Theodore Sunshine’i surmale ja süüdistustele, nagu ta oleks enne endalt elu võtmist tapnud Philadelphia parimate väljavaadetega linnapeakandidaadi Joshua Brainardi abikaasa. Kinnitan teile, sõbrad, et see süüdistus pole muud kui hunnik hobusesõnnikut.”

      Jessica ei pööranud tähelepanu kuuldavale ahhetusele ta õe Jodie suust, kes istus tema kõrval väikesel vaibaga kaetud poodiumil, mis nägi ekraanil küll hea välja, kuid mis tegelikult oli kulunud ja millel oli ikka veel kloun Põisherne tehtud plekk, kellel oli kuu aega tagasi Jessicale intervjuud andes pärast kolme martiiniga lõunasööki kaamera ees paha hakanud. Vastamisi valgenäolise selliga, kelle fotosid müüakse stuudio ees, kus salvestatakse korraga terve nädala jagu tema populaarset lastesaadet, ei või kunagi teada, mis juhtub.

      „See heli, mida te äsja kuulsite,” jätkas Jessica, „tuli minu vanema õe, Hollywoodi staari ja enamasti läbini kena inimese Jolie Sunshine’i suust, kellele tema väike õde jälle õuduse peale ajab. See näitab, et sünnijärje uuringud vastavad tõele – pesamuna kipub kõige sagedamini laineid lööma. Ma ei tea, miks ma neid niimoodi vapustan – nii oma keskmist edasipüüdlikku õde Jodiet kui meie täiuslikku esmasündinut Jade’i. Teie pole ju šokeeritud, ega? Ja teie tunnete mind alles kaks aastat. Nemad on tundnud mind terve elu. Jolie,” jätkas Jessica pöördtooliga õe poole pöördudes, kindel, et kaamera talle järgneb, „kas sa pole nõus sellega, mida ma ütlesin?”

      Jolie Sunshine – sale, pikk, tumedapäine, jahedalt kaunis ning kaamerate ees täiesti vaba, kallutas pisut pead. „Sa küsid, kas ma olen šokeeritud. Mitte eriti. Kindlasti mitte pärast seda, kui olen võtnud aastaid telefoni vastu ja mult on küsitud vaid seda, kas Suursuu on kodus.”

      Jessica puhkes naerma ja heitis juuksed uuesti üle õla. Jessica üks suuremaid eetriplusse oli silmatorkavalt hea välimus – nägu ja keha, mis oleksid teda aidanud ka siis, kui ta oleks võtnud Jolie eeskujul sihikule Hollywoodi. Kuna ta oli valinud karjääri televisioonis, kaasnesid hea välimusega õnneks ka vahe mõistus ning söakus, mis ületas enamiku tema meeskolleegide oma.

      Jessica ei omandanud kunagi uudisteajakirjanduse poliitilisi reegleid ega suutnud taluda rumalust, mistõttu ta oli täna esimest korda saates pärast kahenädalast eetrikeeldu selle eest, et oli esitanud ühele intervjueeritavale vale küsimuse. Kui tal poleks õnnestunud Joliet saatesse meelitada, võinuks eetrikeeld jääda igaveseks püsima.

      „Suursuu? Oh sa! Seda pole ma juba ammu kuulnud. Jessas, tänan, õeraas. Nüüd jääb see hüüdnimi mulle ilmselt igaveseks külge.” Sama kiiresti kui Jessica naerma puhkes, muutus ta ka uuesti tõsiseks. „Olgu, see oli päris lõbus ja aitas pingeid maha võtta, võib vist nii öelda. Kuid nüüd tagasi põhjuste juurde, miks sa täna siin oled, Jolie, miks me mõlemad siin oleme. Kas sul on midagi selle vastu, kui annan kiire ülevaate neile, kes meid vaatavad?”

      Jolie laiutas käsi oma elegantselt kõnekal moel, mis neetis talle filmilinal kõigi pilgud. „Lase käia.”

      Jessica pöördus uuesti pinevalt kaamerasse vaatama. Ta suured pruunid silmad tungisid läbi objektiivi ja tekitasid kõigis, kes kodus telerit vaadates maisikrõpse mugisid, tahtmise end sirgu ajada ja süveneda, tundes, et neiu räägib otse nendega.

      Jessica tõmbas mõtteid kogudes hinge ja alustas.

      „Kui Teddy suri, oli see meile kõigile ränk hoop. Kuid meie lein muutus vihaks, kui talle ei võimaldatud politseimatuseid, mille ta oli täielikult ära teeninud, ning kui tema nime hakati seostama Melodie Brainardi mõrvaga. Enne kui Teddy sai ametikohustusi täites haavata ja läks erru, et juhtida


Скачать книгу