Десять секретів багатства, щастя, кохання. 3 в 1. Адам Джексон
могла встановити комп’ютери та підготувати програмне забезпечення за їхніми особливими вимогами й підказати, як доцільніше використовувати комп’ютери, з якими вони вже працювали. І вишенька на торті – мені вдалося продемонструвати, що гроші, які вони заплатять мені, завдяки моїм порадам повернуться до них заощадженнями адміністративних витрат менш ніж за рік. А знаєте, хто став моїм першим клієнтом?
Юнак заперечно похитав головою.
– Компанія, у якій мене скоротили. Я знала, що вони намагаються подолати кризу, і вирахувала, що завдяки доцільному використанню спеціальних програм зможу скоротити їхні адміністративні витрати принаймні на 25 %. Мої знання про те, як працює компанія, надзвичайно допомогли мені, і через півроку після встановлення нових комп’ютерів і використання нових програм витрати компанії зменшились на 35 %. Вони були настільки вражені, що запропонували мені щорічно проводити оплачувані консультації щодо використання комп’ютерів в адмініструванні.
За перший рік я уклала 25 угод і заробила в п’ять разів більше, ніж отримувала на посаді службовця. Наступного року бізнес зріс до такого рівня, що мені довелося наймати працівників, а за три роки мій прибуток перевищив мільйон фунтів!
Тож, як бачите, старий китаєць мав рацію, коли говорив мені, що в кожній халепі ховається зерно рівного їй або й більшого успіху.
Якби мене не скоротили, я б не поглибила свої знання з комп’ютерних технологій і не опинилася б там, де є сьогодні.
– І все це завдяки спеціальним знанням, – зазначив юнак.
– Самі лише спеціальні знання не є запорукою успіху, – відповіла місіс Браун. – Пам’ятайте, що існують десять секретів Надзвичайного Багатства, і всі вони однаково важливі. Але нікому, хто накопичив справді велике багатство, не вдавалося цього зробити без спеціальних знань… Про податкове законодавство, про інвестиції та програми накопичення заощаджень, про свою галузь бізнесу та про бажання й потреби клієнтів.
– Скажіть мені ще дещо, – мовив юнак, перш ніж піти. – Як називалася компанія, у якій працював старий китаєць?
– А що? Хочете спробувати сконтактувати з тим старим?
– Так.
– Я вже пробувала це зробити. Через три місяці після нашої першої зустрічі зі старим я зателефонувала в головний офіс, щоб дізнатися, де він є.
– І де він був?
– Оце дуже дивно, – відповіла місіс Браун. – У компанії не було жодних записів про те, щоб у них колись працював якийсь китаєць!
Того вечора юнак перечитав свої нотатки:
П’ятий секрет Надзвичайного Багатства – сила спеціальних знань.
Нікому, хто накопичив Надзвичайне Багатство, не вдавалося цього зробити без спеціальних знань. Про податкове законодавство, про інвестиції та програми накопичення заощаджень, про свою галузь бізнесу та про бажання й потреби клієнтів.
Знання – це сила тільки тоді, коли вони впорядковано й помірковано застосовуються відповідно