Загадки природи. Дитяча енциклопедія. Отсутствует

Загадки природи. Дитяча енциклопедія - Отсутствует


Скачать книгу
наприклад, близько 4000 років тому на поверхні планети з’явилося плем’я тамілів, що нині живе в Індії та на Шрі-Ланці.

      Деякі загадкові явища, що не могли бути поясненими з точки зору прояву природних сил, примусили вчених задуматися над штучністю обох озер. Наприклад, над Ракшасом постійно дме дуже сильний вітер, а поверхня води перебуває в штормовому стані різної сили. А на озері Мансаровар – за кілька кілометрів звідти – вода будь-коли така спокійна, що нагадує дзеркало…Частина дослідників запевняє, ніби під дном Ракшасу в кількох місцях є підземні пустоти з енергопристроями, які й створюють місцеву штормову погоду. Можливо, що в цьому районі є також сигнальні пристрої, бо з появою сторонніх предметів чи людей на підступах до Ракшасу шторм посилюється…Цікаво, що пустоти під озером з’єднані з монастирем Чу-Гомпа. Від обителі один з ходів веде також до загадкової печери. У резервуар, що нагадує кокон, поступає потік води, який проходить у скелі. Саме тут рідина отримує початкову енергообробку та розподіляється на два потоки. З них, власне, й утворюється потім «жива» та «мертва» вода. Для цього рідина ще кілька разів обробляється енергетично (за допомогою пристроїв, які нагадують оптичні системи). Крім «казкової» води в цьому районі існує ще три джерела, які здатні омолоджувати організм. Вони б’ють неподалік від священної гори Кайлас та печери «матеріалізації думки».

      Отже, члени експедиції дісталися до одного з озер. Розташоване воно на висоті 5000 метрів, з яких 4000 є майже стрімкою стіною. Підступи до водоймища охороняють сікхи. Через це набрати загадкової води можуть хіба що йоги та «просвітлені». Учені взяли проби рідини з самого озера та з «живого» водоспаду. Виявилося, що вони мають різні показники. До речі, йоги називають озерну воду «дикою», а у водоспадах – «твердою»; особливими ж властивостями наділена тільки глибинна озерна вода (її дістають, пірнаючи на глибину 30 метрів). Така волога чистить організм від негативної енергії та хворих клітин. Потім треба піднятися на скелю, щоб напитися «живої» води, яка омолоджує тіло та дає сили.

      Сучасна техніка може вимірювати аури живих істот. Вік гімалайських йогів коливається від 63до 83 років, проте їхня аура «молодша» від аури значно молодших здорових «непосвячених». Місцеві жителі теж лікуються «твердою» водою, а от «дика», на їхню думку, призначена тільки для йогів високого рангу…

      Місцеві лікарі розповідають, що скельна вода насправді стимулює функції здорових клітин і пригнічує хворі клітини. Гімалайські медики вже давно відмовилися від використання спеціальних препаратів, користуючись, в основному, загадковою рідиною. Причому, якщо вірити статистиці, у цій місцевості за останні двадцять років було зафіксовано всього один (!) випадок захворювання на рак…

      Давні перекази часто пов’язують «живу» й «мертву» воду з горами. Відомо, що в гірських пластах міститься багато корисних копалин, а отже – море хімічних елементів. Тож підземні води хімічно й енергетично видозмінюються,


Скачать книгу